Kiitused ja tänud 2018/2019. õa

 

19.03.2019

Antsla Gümnaasium tänab 4.- 6. klasside õpilaste matemaatika olümpiaadi tublisid osalejaid:
4. klass – Taniel Heinaste 4.-6. koht, Kristjan Tuulas, Kadi Sulbi;
5. klass – Liisa Loreena Värton 6. koht, Jan Fred Joab;
6. klass – Kristiina Puija, Janelle Pärna, Tuuli Hommik.

Täname õpilasi juhendanud õpetajaid: Maris Hanimägi, Irene Undrus, Monica Kõivisto.

 

Antsla Gümnaasium kiidab üleriigilise 3.- 4. klasside õpilaste kirjandusmängu maakondlikus eelvoorus võistelnud lugemishimulisi õpilasi: Oliver Kurg (3.b), Kadi Sulbi (4.b) ja Kristjan Tuulas (4.b).

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud raamatukogujuhataja Piret Tanieli.


Antsla Gümnaasium tänab meeleoluka kontserdi eest Kolme kooli kontserdil esinejaid:
6. klassi ansambel  - Elena Kannimäe, Kristiina Puija, Helena Kriibi, Kristin Lust, Janelle Pärna, Evita Saar, Maarja Annus, Kerli Rimm;
Kitarripoisid - Aron Aidla, Armin Armulik, Carl-Martin Geier, Robert Kuus;
Kellade ansambel - Marleen Kerge, Lenna Kurss, Katre-Liis Taal, Kädi Sulbi, Sigrid Ernits, Emma Parts;
Solist: Emil Saaroja;

Saksofonil Aleks Antsi;
2.a ja 2.b klassi tantsurühm - Lisete Kall ja Mattias Hirv, Katariina Tarv ja Kristjan Zopp, Noraliisa Aidla ja Kristjan Ruven, Ville Robin Vieno ja Mirjam Pedaja, Ilmar Kiik ja Riona Raag, Elisabeth Tamm ja Enrico Varik.
 
Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajaid: Eda Hirson, Tiit Raud, Laura Mander.


Antsla Gümnaasium tänab emakeelepäeval esinemiste eest:  
Mudilaskoor ja Tiit Raud
Tekstilugejad - Maanus Lillmann, Lisanna Haller ja Brayen Hirv.
Teemakohase esitluse loojat Anu Silma, kes kasutades 4.a ja 4.b klassi õpilaste töid.
Emakeelepäeva õhtusel kontserdil KSKs vahetekste lugenud õpilasi - Kertu Niit, Karl Joosep Põldsepp, 
Evely Tiganik, Marie-Helena Rajatamm, Robert Kuus, Diana Liiv
ja Liisa Sachris ning õpilaste juhendajat Iri Reilet.
Antsla Gümnaasium tänab kõiki esinejaid ja juhendajaid ilusa kontserdi eest.

Antsla Gümnaasium tänab Kagukeskuses õpilasfirmade kevadlaadal osalenud minifirmade liikmeid: Aron Aidla, Robert Kuus, Helen Liibert, Johanna Joab, Eva Värnik ja Kelly Saar ning õpilaste juhendajat - Liivia Rebane.


Antsla Gümnaasium tunnustab reedel, 15. märtsil Võrus Tähelepanu Start suurte koolide arvestuses 3. koha saavutanud võistkonna liikmeid: 
2. klass - Ilmar Kiik, Riona Raag, Erela Turnas, Kene Hommik, Aleksander Vein, Ville Robin Vieno;
3. klass - Karoli Kattai, Karmen Tragel, Linell Hommik, Katriin Ivask, Maanus Lillmann, 
Sten Vassiljev, Gregor Kuusik
;
4. klass - Marleen Kerge, Kädi Sulbi, Emma Parts, Kristen Käärmann, Robin Haugas;
5. klass - Mattias Pussila, Annabel Hirv, Eliise Juur, Liisa Loreena Värton, Mattias Pussila, Aleks Antsi, Karl Hendrik Varik. Täname kehalise kasvatuse õpetajaid - Lea Kukk ja Kalle Samarüütel.

Antsla Gümnaasium tunnustab laupäeval 16. märtsil Võrus rahvusvahelistel spordikooli kergejõustiku võistlustel edukalt osalenud õpilasi:
Sandra Rumask 3. koht 60m ja 60 m tõkkejooksus
Helena Kriibi 4. koht 600m jooksus
Janelle Pärna 7. koht 60m jooksus

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajat Lea Kukke.


Antsla Gümnaasium kiidab pranglimise piirkondlikus (Põlva-,Valga- ja Võrumaa) finaalis osalenud õpilasi: 
Oliver Kurg 3.b (Sirgujad 0.-3. kl  I koht), Magnus Lillmann 3.a (Sirgujad II koht),
Heiro Mets 6.a (Oskajad 4.-6. kl I koht ja pääs vabariiklikusse finaali), Kaisa Ruven 6.a (Oskajad 18. koht), Kristiina Puija 6. b (oskajad 13. koht).
Antsla Gümnaasium tänab õpilaste juhendajaid: Tiina Kübarsepp, Eve Sarapu, Monica Kõivisto, Kaja Simisker.

 

 

12.03.2019

Antsla Gümnaasium tunnustab 5. märtsil toimunud 3. klasside ettelugemise võistlusel tublisid lugejaid:
Maanus Lillmann (3.a) ja Lisanna Haller (3.a), kes lähevad 20. märtsil meie kooli esindama üritusel "Kolmas loeb!" Võru Keskraamatukogu lasteosakonda, Marleen Rätsep (3.b), Karoli Kattai (3.b), Magnus Lillmann (3.a) ja Kaarel Paat (3.a).

Antsla Gümnaasium tänab raamatukogujuhataja Piret Tanieli ning õpetajaid:
Anu Silm, Eve Sarapu ja Tiina Kübarsepp!

 

Antsla Gümnaasium tunnustab geograafia olümpiaadil edukalt osalenud õpilasi:
Robert Kuus (7.b) - 3. koht, Karel Meitsar (7.a), Jenny-Ly Hillak (7.b), Aron Aidla (7a), Elger Heitur (7.a), Mart Peedel (9.a), Anett Ruven (9.a), Trond Bjarte Tagamets (9.a), Kevin Värton (8.kl.), Karmen Uiboleht (8.kl), Ants Põder 4.koht (12. kl).

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajaid:  Eve Kubi ja Maire Puhmas.

 

5.03.2019

Antsla Gümnaasium tänab ühiskonnaõpetuse olümpiaadi piirkonnavoorus edukalt osalenud õpilasi:
6. klass: 3. koht Liisu Lääts, Konrad-Konnor Perli, Kärt Verš, Ardi Mõttus, Kristiina Puija, Kristlyn Jaanimägi, Miia-Roberta Uibopuu, Tuuli Hommik, Kerli Rimm, Kauri Kelner, Markus Sults, Kaspar Pavel.
9. klass: 1. koht Anett Ruven, Getter Kõiv, Mart Peedel, Diana Ots, Asser Lutsar. Anett Ruven on kutsutud vabariiklikku vooru.
Gümnaasium: 2. koht Hanna Hillak, 3. koht Kertu Niit, 4. koht Kristiina Värnik, 5. koht Ants Põder, 6. koht Karl Joosep Põldsepp, 7. koht Markus Salumets. Hanna Hillak on kutsutud vabariiklikku vooru.

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajat Katrin Kooli.

Antsla Gümnaasium tunnustab Eesti Meestelaulu Seltsi 11. poiste solistide lauluvõistlusel osalenud õpilasi: Emil Saaroja, Henri Laul, Mattias Hirv.

Antsla Gümnaasium tänab Emili ja Henri juhendanud õpetajat Eda Hirsoni ning Mattiase juhendajat Sirli Hellamaad.

 

Antsla Gümnaasium tänab 22.-23. veebruaril toimunud "Sänna matk/retk 2019" osalenud Antsla rühma noorkotkaid ja kodutütreid: Elger Heitur, Kairo Jänes, Robert Kuus, Heikko-Hardi Reinhold, Kaur Reinhold, Triine Beate Tagamets, Trond Bjarte Tagamets, Laura Valner.
Täname ka matkast osavõtjaid: Andreas Aade, Hanna Marta Aduson, Taniel Heinaste, Rudolf Hinn, Marleen Kerge, Karl Valter Saavel, Kristel-Elis Siidra, Janete Sisas, Kadi Sulbi, Kädi Sulbi, Berta Varik. 
Täname rühmajuhte Piia Mandlit, Aire Reiljani.

Antsla Gümnaasium tänab kõiki noorkotkaid ja kodutütreid, kes osalesid EV 101 pidulikul lipu heiskamisel Antslas 24. veebruaril 2019. a.

MTÜ Noorteühing TORE avaldab tänu Antsla Gümnaasiumile meeldiva koostöö eest.
Täname Antsla Gümnaasiumi esindajat Ülle Anieri osalemise eest TORE aastakoosolek-konverentsil Raasikul. 

Antsla Gümnaasium tänab ühisürituste raames toimunud matkal Taevaskojas osalenud töötajaid ja matkajuhti Janek Joabi.

Antsla Gümnaasium tänab ja avaldab kiitust Changemakers Academy finaalgalal edukalt esinenud õpilastele: Getter Kõiv ja Madelin Rattus.

 

19.02.2019

Antsla Gümnaasium tänab T.O.R.E ja ÕE liikmeid meeleoluka sõbranädala korraldamise eest.

Antsla Gümnaasium tunnustab 3.a klassi õpilasi, kes võtsid edukalt osa 16. Eesti koolilaste metsapostkaardi konkursist " Pühad metsas".

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajat Tiina Kübarseppa.

 

Antsla Gümnaasium tänab admiral Johan Pitka mälestuseks pühendatud rahvamatkast Järvamaal Peetris osavõtnud Antsla rühma NK ja KT liikmeid:
Robert Kuus, Heikko-Hardi Reinhold, Kaur Reinhold, Trond Bjarte Tagamets, Triine Beate Tagamets.

Antsla Gümnaasium tänab rühmajuhte: Piia Mandli ja Aire Reiljan.

 

12.02.2019

Antsla Gümnaasium tunnustab 7. veebruaril Võrus toimunud sisekergejõustiku võistlustel edukalt esinenud õpilasi:
Sandra Rumask - 60 m tõkkejooks 1. koht, kaugushüpe 1. koht;
Helena Kriibi - 200 m 1. koht; 600 m 1. koht;
Janelle Pärna - 60 m - 2. koht;
Elena Kannimäe - kuulitõuge - 2. koht;
Kristlyn Jaanimägi - kaugushüpe 2. koht, 60 m tõkkejooks 3. koht;
Jaana Meier - kõrgushüpe - 2. koht.

Antsla Gümnaasium tunnustab võistlustel tublilt osalenud õpilasi: 
Annimari Salumets, Miia Roberta Uibopuu ja Eliise Juur.

Antsla Gümnaasium tänab sportlaste juhendajat õpetaja Lea Kukke.

 

Antsla Gümnaasium tunnustab 7. veebruaril Võrus toimunud sisekergejõustiku võistlustel edukalt esinenud õpilast:
Markus Salumets - 60 m 3. koht, kuulitõuge 3. koht.

Antsla Gümnaasium tunnustab võistlustel tublilt osalenud õpilasi: 
Eric Sööt, Karl Hendrik Varik, Andro Tiits ja Karl-Erik Keerov.

Antsla Gümnaasium tänab sportlaste juhendajat õpetaja Kalle Samarüütlit.

 

Antsla Gümnaasium kiidab õpetajaid Lea Kukk ja Kalle Samarüütel talispordinädala korraldamise ja läbiviimise eest.

 

5.02.2019

Antsla Gümnaasium tänab emakeeleolümpiaadil osalenud õpilasi:
Gerda Lepik 7.a 1. koht, Asser Lutsar 9.a 3. koht,  Hanna Hillak 12. klass 3. koht.
Tublid osalejad Maik Hellamaa, Marite Kattai, Helen Liibert 7.b, Karl-Sander Liiver, Kevin Värton, Kristel Taal 8. kl, Anett Ruven 9.a, Getter Kõiv 9.b, Roberta Lahesoo, Diana Liiv, Reelika Turnas 10. kl, Kertu Niit 11. kl.
Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajaid  Anu Silm ja Iri Reile.

Antsla Gümnaasium tänab bioloogia olümpiaadil osalenud õpilasi: 
6. kl Tuuli Hommik 3. koht, Kärt Verš 5. koht, Elena Kannimäe 6. koht, Kristiina Puia 8.  koht ja Kristlyn Jaanimägi 11. koht.
7. kl Jenny Ly Hillak 2. koht, Helen Liibert 5. koht, Robert Kuus 6. koht, Gerda Lepik ja 
Laura Stella Soe 7., 8., 9. koht, Maik Hellamaa 10. koht, Kaur Reinhold 15. koht, Karel Meitsar 17. koht.
8. kl Karmen Uiboleht 21. koht, Kristel Taal 23. koht.
9. kl Asser Lutsar 5. koht, Heikko-Hardi Reinhold 19. koht.
12. klass Ants Põder 4. koht.
Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajaid Maire Puhmas, Ülle Anier.

Antsla Gümnaasium tänab Nuputa võistlusel osalenud 5.-6. klassi võistkonda: Liisa Loreena Värton, Tuuli Verš, Kristiina Puija, Heiro Mets.
Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajaid Maris Hanimägi, Monica Kõivisto.
Antsla Gümnaasium tänab Nuputa võistlusel osalenud 7. klassi võistkonda: Maik Hellamaa, Jenny-Ly Hillak, Gerda Lepik.
Antsla Gümnaasium tänab õpetaja Maris Hanimägi.

Antsla Gümnaasium tänab EKSL 3x3 korvpalli Võrumaa etapil 6.-7. klassi arvestuses III koha saavutanud õpilasi.
Meeskonda kuulusid: Karel Meitsar, Elger Heitur, Paul Pruuli, Karl Valter Saavel.
Antsla Gümnaasium tänab õpetajat: Kalle Samarüütel.

Antsla Gümnaasium tänab TORE meeskonda rõõmsa sünnipäevanädala korraldamise eest.

Antsla Gümnaasium tänab Kaire Niilust ning toimekaid õpetajaid lõbusa lõimingupäeva organiseerimise eest.

 

29.01.2019

Antsla Gümnaasium tunnustab 26. ja 27. jaanuaril Tallinnas toimunud talvistel Eesti meistrivõistlustel kergejõustikus 60 meetri jooksus 3. koha, 200 meetri jooksus 10. koha ning kaugushüppes 12. koha saavutanud Sandra Rumaskit,
800 meetri jooksus 6. koha ja 400 meetri jooksus 9. koha saavutanud Helena Kriibit.
Antsla Gümnaasium tänab juhendaja õpetajat Lea Kukke.

Antsla Gümnaasium tunnustab 24. jaanuaril Haanjas toimunud maakondlikul NK ja KT suusavõistlustel Antsla rühma liikmetena osa võtnud õpilasi:
Taniel Heinaste, Kädi Sulbi, Berta Varik, Elger Heitur, Trond Bjarte Tagamets, Thomas Egor Soe, Triine Beate Tagamets, Madelin Rattus, Robert Kuus ja Tuuli Hommik.
Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajaid: Piia Mandli ja Aire Reiljan.

Antsla Gümnaasium tänab suusapäevast osavõtjaid Kadi Sulbit, Marleen Kerget ning Antsla rühma esindanud lapsevanemat Karin Meisterit.

Antsla Gümnaasium tänab 25. ja 26.  jaanuaril NK ja KT tegevust tutvustavast laagrist osavõtnud noori:
Aleks Antsi, Mattias Hirv, Marten Kliiman, Ruudo Puksing, Dein Raap, Laura Reimets, Henri Roots, Andri Rätsep, Andri Tamm, Kaidi Zagaja, Emmeline Vaher, Miia Umbleja.
Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajaid: Piia Mandli ja Aire Reiljan.

Antsla Gümnaasium tunnustab füüsika maakondlikul olümpiaadil parima tulemuse saavutanud Diana Otsa (9.a kl), kes saavutas 8.-9. klasside arvestuses 5. koha. Antsla Gümnaasium tänab tublilt esinenud Asser Lutsarit (9.a kl) ja Stenrico Mürki (9.b kl).
Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajat Marietta Lõo.

Antsla Gümnaasium tänab õpetaja Merle Tuulast kooli sööklapersonali tööriietuse mitmekesistamise ja kaunistamise eest.

 

22.01.2019

Antsla Gümnaasium tunnustab 16. jaanuaril TV 10 olümpiastarti etapil tõkkejooksus esimese koha ja 19. jaanuaril vabariiklikul TV olümpiastarti etapil tõkkejooksus teise koha saavutanud õpilast Sandra Rumaskit.
Antsla Gümnaasium tänab juhendaja õpetajat Lea Kukke.

 

15.01.2019

Antsla Gümnaasium tunnustab Junior Achiviement Eesti ja EBS Gümnaasiumi korraldatud üleriigilises etteõtlusmängus Creatlon II voorus meeskonnamängu ülesannete täitmisel I koha saavutanud võistkonda Pääsukesed (Getter Kõiv ja Mart Peedel). 
Antsla Gümnaasium tunnustab ka tublilt esinenud võistkonda Must ja valge (Elisabeth Geier, Asser Lutsar, Trond Bjarte Tagamets).
Antsla Gümnaasium tänab võistkondade juhendajat õpetaja Katrin Kooli.

 

Antsla Gümnaasium tunnustab maakonna koolinoorte MV saalijalgpallis III koha saavutanud õpilaste meeskonda: Markus Salumets, Eric Sööt, Herman Meier, Brayen Hirv, Kaspar Aleks Kala, Andro Tiits ja Karl Jürgen Piiritalo.
Antsla Gümnaasium tänab juhendaja õpetajat Kalle Samarüütlit.

 

 

11.12.2018

Antsla Gümnaasium kiidab 5.a klassi agarat lapsevanemat Age Liiv`i, kes aitas ette valmistada ja läbi viia kaks Jõuluteemalist töötuba: Veski Pubis piparkookide küpsetamine ja kaunistamine suhkrupiltidega ning pesaklassis Jõuluteemaliste kompositsioonide valmistamine.

 

Antsla Gümnaasium tunnustab maakonna 7. kl vene keele olümpiaadil osalemise eest õpilasi: Jenny-Ly Hillak ja Maik Hellamaa
Täname õpilasi juhendanud õpetajat Tiia Potterit.

 

Antsla Gümnaasium tunnustab 5. detsembril Väimelas kompetentsikeskuses Tsenter toimunud Võrumaa Kodutütarde ja Noorte Kotkaste aastalõpu tunnustamisüritusel tänukirja saanud õpilasi: Triine Beate Tagamets ja Heikko-Hardi Reinhold.
Heikko-Hardi Reinhold pälvis aktiivse noorkotka tänukirja üle 500 aktiivsustunni eest. Heikko-Hardi oli rühma poolt esitatud ka aasta noorkotka nominendiks.

 

Antsla Gümnaasium tunnustab 4. detsembril Võrus toimunud TV 10 olümpiastardi I etapi võistlustel edukalt võistelnud sportlasi: 
Sandra Rumask – 60 m 1. koht, kuulitõuge 6. koht;
Annimari Salumets – 60 m 2. koht;
Helena Kriibi – 60 m 4. koht,  kuulitõuge 4. koht;
Elena Kannimäe - kuulitõuge 5. koht;
Karl-Hendrik Varik – 60 m 5. koht.
Tublid olid ka Annabel Hirv, Eliise Juur, Marleen Kerge, Kristlyn Jaanimägi, Janelle Pärna, Kristin Lust.  

 

Antsla Gümnaasium tunnustab 8. detsembril vabariikliku etapi võistlustel edukalt võistelnud õpilasi: 
Sandra Rumask II koht  60 m jooksus.
Tunnustame ka tublilt võistelnud Annimari Salumetsa.

 

Täname Antsla Gümnaasiumi põhikooli minifirmade HYKOS, Puidupoisid, UNIQUE KERAAMIKA ja Cafe ÕE, mini-minifirmade Magus amps, Õnneratas ning TORE liikmeid, kes osalesid Antsla valla Jõulu Imemaa käsitöölaadal.
Täname õpilasi juhendanud õpetajaid on Helle Vänzel, Ülle Anier ja Liivia Rebane.

 

 

4.12.2018

Antsla Gümnaasium tunnustab kodanikupäeva viktoriinis osalenud õpilasi:
5.a klass – Kristjan Veidik, Andreas Aade, Birgit Palm
5.b klass – Emil Saaroja, Kristel-Elis Siidra
6.a klass – Kristlyn Jaanimägi, Liisu Lääts
6.b klass – Kristiina Puija
7.a klass – Gerda Lepik, Armin Armulik, Teele Saia
7.b klass – Jenny Ly Hillak, Robert Kuus
8. klass   – Kristel Taal, Kevin Värton, Sandra Jõela
9.a klass – Mart Peedel, Diana Ots, Kertty Keerov, Anett Ruven, Signor Kukk
10. klass – Diana Liiv, Ketter Põder
11. klass – Kertu Niit
12. klass – Ants Põder, Hanna Hillak

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajaid Eve Kubi ja Katrin Kooli.

 

Antsla Gümnaasium tänab  lastekooride päeval osalenud lastekoori õpilasi.

Antsla Gümnaasium tänab  lastekooride päeva korraldanud õpetajat Eda Hirsoni.

 

27.11.2018

Antsla Gümnaasium tänab 6.a klassi õpilast Kristina Krevaldit osalemise eest üle-eestilises kogumisvõistluses "Püüa vanaema jutt purki". Ta esitas oma vanaema Signest 2 videot ja kirjutas ühe loo vanaemast. 
Antsla Gümnaasium tänab õpetaja Katrin Kooli.

Antsla Gümnaasium tänab Vastseliinas 1.-3. klassi Teadmuspäeval aktiivse osalemise eest:
Ruudo Puksing 1.b, Cristofer Vaiksalu 1.a, Noraliisa Aidla 2.a, Aleksander Vein 2.b, Magnus Lillmann 3.a, Marleen Rätsep 3.b.
Antsla Gümnaasium tänab kõiki I kooliastme õpetajaid.

Antsla Gümnaasium tänab kooli söökla töötajaid väga hea toidu eest nädalavahetusel toimunud laululaagris ning II korruse kabinettide juhendajaid ja koristajaid ruumide heaolu korraldamisel.

Antsla Gümnaasium tunnustab Võrumaa noorsootöö valdkonnas tunnustuse pälvinud hakkajaid ja ettevõtlikke noori:
Urvaste piirkonna aasta nooreks on valitud Madelin Rattus ning Antsla piirkonna aasta nooreks on valitud Ants Põder.

Antsla Gümnaasium tänab 24. novembril toimunud maakondlikul NK ja KT male- ja kabevõistlustel Osulas Antsla rühma esindanud õpilasi:
males võistlesid Taniel Heinaste, Kadi Sulbi, kabes võistlesid Kädi Sulbi, Marleen Kerge, Triine Beate Tagamets, Laura Valner, Emil Saaroja, Robert Kuus, Heikko-Hardi Reinhold
Antsla Gümnaasium tänab juhendaja õpetajat Piia Mandlit.

Haridus- ja Teadusministeeriumi ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu tunnustuskonkursi nominentideks on nimetatud AASTA ETTEVÕTLIK ÕPETAJA kategoorias Liivia Rebane ja AASTA ETTEVÕTLUSÕPPE EDENDAJA kategoorias Antsla Gümnaasium.

 

20.11.2018

Antsla Gümnaasium tunnustab 16. novembril Sännas toimunud maakondlikul Noorkotkaste ja Kodutütarde esmaabi võistlusel osalenud Antsla rühma võistkonda: Laura Valner, Leana Kull, Trond Bjarte Tagamets, Heikko-Hardi Reinhold ja Tuuli Hommik.

Antsla Gümnaasium tänab juhendajaid: Aire Reiljan ja Piia Mandli.

 

Antsla Gümnaasium tänab põhjamaade kirjanduse nädalal ettelugemise korraldanud õpilast Kristiina Värnikut ja raamatukogujuhatajat Piret Tanieli.

 

Antsla Gümnaasium tänab 14. novembril Rõngu kooli külalisi vastu võtnud ja kogemusseminari läbi viinud õppejuhti Kaja Simiskeri ja õpetajat Ly Raudseppa.

 

Antsla Gümnaasium tänab poistekoori laulupäeva korraldanud Tiit Rauda ja Eda Hirsoni.

 

Antsla Gümnaasium tänab esitlusprogrammi "Läti Vabariik 100" koostanud õpilasi: Joel Meeks, Karl-Erik Keerov ja Aigar Paal.
Antsla Gümnaasium tänab õpilaste juhendajaid: Iri Reile, Katrin Kool ja Urmas Soonvald.

 

13.11.2018

Antsla Gümnaasium tänab poistenädala korraldajaid.

Antsla Gümnaasium tänab näitusel "MIDA POISS KOGUB?" osalemise eest:
Mairo Tamm 5.a; Aleks Antsi 5.b; Uko Hommik 4.b; Kristen Käärmann 4.b; Oliver Kurg 3.b; 
Kristjan Zopp 2.a; Ragnar Kask 2.a; Genri Allas 2.a; Devor Nikol 2.b; Ilmar Kiik 2.b; Andri Rätsep 1.b.

Antsla Gümnaasium tänab näituse korraldajaid TORE õpilasi ja Ülle Anieri.

Antsla Gümnaasium tänab lahtise KiVa tunni läbiviimise eest õpetajat Irene Undrust.

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi välisobjektide koristamise eest.

Antsla Gümnaasium tänab folklooriringi liikmeid ja nende juhendajaid Kaire Niilust ja Ly Raudseppa, kes rikastasid kooliperet huvitava mardipäeva kogemusega.

Täname isadepäeva töötubade läbiviijaid: Kaja Simisker, Urmas Soonvald, Marietta Lõo, Merle Paat ja Helina Kuusk, külaliste vastuvõtjaid: Mirvet Kulberg ja Piret Taniel, isadepäeva kontserdi juhendajaid: Eda Hirson ja Tiit Raud, Minifirma Cafe ÕE liikmeid: Asser Lutsar, Getter Kõiv, Elisabeth Geier, Kristel Taal, koolisöökla kollektiivi väga hea koolitoidu eest, kõiki klassijuhatajaid ja õpetajaid, kes andsid lahtise tunni ja aitasid õpilasi suunata kontserdi ajal.

 

6.11.2018

Antsla Gümnaasium tänab KiVa mänguvahetunni läbiviijaid ÕE ja T.O.R.E. mängujuhte:
Getter Kõiv, Kristel Taal, Asser Lutsar ja Aleks Antsi.

 

Antsla Gümnaasium tänab Halloweeni õhtu korraldajaid ja läbiviijaid:
Madelin Rattus, Aleks Antsi, Elen Kannimäe, Helena Kriibi, Elisabeth Geier, Kristel Taal, Mart Peedel, Asser Lutsar, Tuuli Hommik, Kristin Lust ja Getter Kõiv.

 

Antsla Gümnaasium tänab 2.-3. novembril toimunud maakondlikul nooremate NK ja KT spordi- ja tantsulaagris osalejaid:
Kadi Sulbi, Kädi Sulbi, Hanna-Marta Aduson, Berta Varik, Janete Sisas, Kristel-Elis Siidra, Emil Saaroja, Andreas Aade, Rudolf Hinn, Taniel Heinaste, Heikko-Hardi Reinhold ja Triine Beate Tagamets.

Täname õpilaste juhendajaid Piia Mandlit ja Aire Reiljani.
Täname kooli söökla töötajaid abi eest ürituse korraldamisel:
Ene Laud, Eve Kähr, Monika Koobak ja Eve Valge.

 

 

30.10.2018

Antsla Gümnaasium tunnustab 15. oktoobril toimunud maakonna koolinoorte korvpallivõistlusel II koha saavutanud võistkonna liikmeid:
Markus Salumets, Eric Sööt, Herman Meier, Kaspar Aleks Kala, Andro Tiits, Karl-Erik Keerov.

Antsla Gümnaasium tänab võistkonda juhendanud õpetaja Kalle Samarüütlit.

 

Antsla Gümnaasium tänab noorkotkaid ja kodutütreid, kes esindasid Antsla Gümnaasiumi 23.-25. oktoobril toimunud metsalaagris Sännas:
Triine Beate Tagamets, Laura Valner, Robert Kuus, Kaur Reinhold, Heikko-Hardi Reinhold, Trond Bjarte Tagamets.

Antsla Gümnaasium tänab juhendajaid Piia Mandlit ja Aire Reiljani.

 

Antsla Gümnaasium tänab tänab õpetajaid Ly Raudseppa, Piia Mandlit, Krista Noort ja Kaja Simiskeri, kes aitasid ette valmistada ja läbi viia VUNK seminare meie külalistele Voore Põhikoolist ja Puhja koolist.

 

16.10.2018

Antsla Gümnaasium kiidab Junior Achiviement Eesti ja EBS Gümnaasiumi korraldatud üleriigilises ettevõtlusmängus Creatlon  I voorus ehk e-viktoriinis majandusest ja ettevõtlusest 4. oktoobril osalenud 9.a ja 9.b klasside õpilasi:
Mart Peedel, kes saavutas silmapaistva tulemuse, Getter Kõiv, Asser Lutsar, Elisabeth Geier, Kertty Keerov, Diana Ots, Trond Bjarte Tagamets ja Anett Ruven.

 

Antsla Gümnaasium kiidab 13. oktoobril Haanjas toimunud Noorkotkaste ja Kodutütarde maakondlikud laskevõistlusetel edukalt esinenud Antsla rühma võistkonda:
Marleen Kerge, Triine Beate Tagamets, Matias Pussila, Karl Valter Saavel, Emma Emilie Saavel, Kerli Uibu, Robert Kuus, Trond Bjarte Tagamets.

Antsla Gümnaasium  tunnustab individuaalarvestuses sportpüssist laskmises  II koha saavutanud Trond Bjarte Tagametsa.

 

Antsla Gümnaasium kiidab 13.-14. oktoobril toimunud Kaitseliidu Võrumaa Maleva sõjalis-sportlik patrullvõistluses „Käve üle küngastõ 2018“ Võrumaa Noorkotkaste võistkonnas osalenud Heikko-Hardi Reinholdi.

Antsla Gümnaasium  tunnustab 14. oktoobril toimunud patrullvõistluse matkamises osalenud õpilasi ja õpetajaid:
Robert Kuus, Kaur Reinhold, Triine Beate Tagamets, Thomas Egor Soe.
Kooli esindasid Katrin Martinfeld, Kaja Simisker, Piia Mandli ja Aire Reiljan.

 

 

9.10.2018

Antsla Gümnaasium kiidab Võru maakonna 4. klasside ettelugemise võistlusel tublilt esinenud õpilasi:
Reelika Meeks - 4.a, Kadi Sulbi -  4.b.

 

Antsla Gümnaasium kiidab kõiki õpilasi, kes korraldasid meeleoluka õpetajate päeva ürituse!
Eriline tänu abiturientidele.

 

2.10.2018

Antsla Gümnaasium kiidab maakonna murdmaajooksu võistlustel edukalt osalenud õpilasi:
1. koht  Helena Kriibi 500m ja 1. koht 1000m
1. koht Liisa Sachris 500m
2. koht Markus Salumets 1000m
3. koht Sandra Rumask 500m
3. koht Madelin Rattus 2000m
4. koht Karl Hendrik Varik 500m
4. koht Kairo Jänes 500m

Tublid olid ka Eliise Juur, Liisa Loreena Värton, Karl Valter Saavel, Paul Pruuli, Konrad Konnor Perli, Janelle Pärna, Elena Kannimäe, Tuuli Hommik, Sanna Sööt, Laura Valner, Eric Sööt, Karl Erik Keerov, Kristlyn Jaanimägi.

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajaid Lea Kukke ja Kalle Samarüütlit.

 

Antsla Gümnaasium tänab spordinädala hea organiseerimise eest Lea Kukke ja Kalle Samarüütlit.

 

Antsla Gümnaasium tänab kooli sünnipäeva korraldamise eest 9. klasside õpilasi, fotograaf Signor Kukke, kooli kokkasid ja õpetajaid Merle Tuulast, Talvo Konti ja Eda Hirsoni.

 

Antsla Gümnaasium tänab Teadlaste Öö korraldusmeeskonda:
4.b klassist Kädi Sulbi ja 6.b klassist Tuuli Hommik, kes olid üritusel fotograafid;
9. klassist Getter Kõiv, Asser Lutsar ja Elisabeth Geier, kes tegid noortele mänge ja hiljem küpsetasid kogu seltskonnale õp Helle Vänzeli ja Merle Tuulase abiga pannkoogid;
5.b klassist Aleks Antsi, kes oli taskulampide töötoas juhendaja (abiks Marietta Lõole);
9. klassist Kaja Jõgeva, kes oli töötoas Teeme keemiat juhendaja (abiks Marietta Lõole).

 

Antsla Gümnaasium tänab „Lahe nunnu“ korraldusmeeskonda ja kõiki osalejaid, kes tõid toredaid sügisvilju kooli vaatamiseks:
1.a Kaidi Zagaja, Anna-Grete Hillak, Andri Tragel, Rasmus Kreevald
1.b Katariina Käärmann, Andri Tamm, Sten-Andero Tamm, Kiara Astree Kulbin, Johanna-Maria Kavant, Rebeka Salumets
2.a Luna Eliise Vaher, Mattias Hirv
2.b Riona Raag, Ilmar Kiik, Rudolf Hinn
3.a Gregor Kuusik, Kaidar Rimm, Tõnu Kiik, Magnus Lillmann
4.a Marleen Kerge, Sigrid Ernits
4.b Kristen Käärmann, Uko Hommik, Kädi Sulbi
5.b Aleks Antsi 

6.b Tuuli Hommik, Konrad-Konnor Perli, Maarja Annus, Elena Kannimäe  

 

Antsla Gümnaasium tänab kõiki õpilasi ja töötajaid, kes koolivormi kandmise nädalal näitasid üles lugupidamist meie oma koolivormi suhtes.

 

 

18.09.2018

Antsla Gümnaasium tänab kogu kooliperet spordipäeva ja A. Kersna võistluste läbiviimise eest.