Antsla Gümnaasiumi õpetajad

 

Nimi Amet e-post
Kelli Aia ringijuht kelli.aia[ätt]antslakk.edu.ee
Ülle Anier 4.b klassi juhataja, klassiõpetaja, ringijuht ulle.anier[ätt]antslakk.edu.ee
Maris Hanimägi 4.a klassi juhataja, matemaatika õpetaja, ringijuht maris.hanimagi[ätt]antslakk.edu.ee
Eda Hirson 9.b klassi juhataja, muusikaõpetaja, ringijuht eda.hirson[ätt]antslakk.edu.ee
Janek Joab fotograafia õpetaja janek.joab[ätt]antslakk.edu.ee
Kristina Kiidron 2.a klassi juhataja, klassiõpetaja kristina.kiidron[ätt]antslakk.edu.ee
Talvo Kont direktori asetäitja majandusalal, tehnoloogiaõpetuse õpetaja talvo.kont[ätt]antslakk.edu.ee
tel 52 31 535
 
Katrin Kool 7.a klassi juhataja, ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja katrin.kool[ätt]antslakk.edu.ee
Eve Kubi geograafia, ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja eve.kubi[ätt]antslakk.edu.ee
Lea Kukk 8. klassi juhataja, kehalise kasvatuse õpetaja, ringijuht lea.kukk[ätt]antslakk.edu.ee
Helina Kuusk 2.b klassi juhataja, klassiõpetaja helina.kuusk[ätt]antslakk.edu.ee
Monica Kõivisto 6.b klassi juhataja, klassiõpetaja monica.koivisto[ätt]antslakk.edu.ee
Annika Kõrvoja ringijuht annika.korvoja[ätt]antslakk.edu.ee
Tiina Kübarsepp 3.a klassi juhataja, klassiõpetaja tiina.kubarsepp[ätt]antslakk.edu.ee
Marietta Lõo loodusõpetuse, keemia ja füüsika õpetaja marietta.loo[ätt]antslakk.edu.ee
Roman Malõšev haridustehnoloog, arvutiõpetuse õpetaja roman.malosev[ätt]antslakk.edu.ee
Laura Mander tantsuõpetaja laura.mander[ätt]antslakk.edu.ee
Piia Mandli 1.a klassi juhataja, klassiõpetaja, ringijuht piia.mandli[ätt]antslakk.edu.ee
Katrin Martinfeld direktor, matemaatika õpetaja katrin.martinfeld[ätt]antslakk.edu.ee
tel 78 55 334, 56 627 313
Mare Mägi abiõpetaja, matemaatika, inglise, saksa ja vene keele õpetaja mare.magi[ätt]antslakk.edu.ee
Kaire Niilus abiõpetaja kaire.niilus[ätt]antslakk.edu.ee

Krista Noor

5.a klassi juhataja, inglise keele õpetaja

krista.noor[ätt]antslakk.edu.ee

Merle Paat 10. klassi juhataja, inglise keele õpetaja merle.paat[ätt]antslakk.edu.ee
Tiina Paeglis vene keele õpetaja tiina.paeglis[ätt]antslakk.edu.ee
Tiia Potter vene keele õpetaja tiia.potter[ätt]antslakk.edu.ee
Roman Provotorov turunduse ja tootearenduse õpetaja roman.provotorov[ätt]antslakk.edu.ee
Maire Puhmas geograafia ja bioloogia õpetaja maire.puhmas[ätt]antslakk.edu.ee
Tiit Raud muusikaõpetaja, ringijuht tiit.raud[ätt]antslakk.edu.ee
Ly Raudsepp 1.b klassi juhataja, klassiõpetaja ly.raudsepp[ätt]antslakk.edu.ee
Liivia Rebane huvijuht, kunstiõpetuse õpetaja, ringijuht liivia.rebane[ätt]antslakk.edu.ee
tel 52 66 135
Iri Reile 6.a klassi juhataja, eesti keele ja kirjanduse õpetaja, ringijuht iri.reile[ätt]antslakk.edu.ee
Kalle Samarüütel 7.b klassi juhataja, kehalise kasvatuse õpetaja, ringijuht kalle.samaruutel[ätt]antslakk.edu.ee
Eve Sarapu 3.b klassi juhataja, klassiõpetaja eve.sarapu[ätt]antslakk.edu.ee
Anu Silm 12. klassi juhataja, eesti keele, kirjanduse ja soome keele õpetaja, ringijuht anu.silm[ätt]antslakk.edu.ee
Kaja Simisker õppejuht, matemaatika õpetaja kaja.simisker[ätt]antslakk.edu.ee
tel 78 55 459
Heili Soikka klassiõpetaja heili.soikka[ätt]antslakk.edu.ee
Urmas Soonvald infojuht, ringijuht urmas.soonvald[ätt]antslakk.edu.ee
Aive Trummal 11. klassi juhataja, saksa keele õpetaja aive.trummal[ätt]antslakk.edu.ee
Merle Tuulas 9.a klassi juhataja, matemaatika ja käsitöö õpetaja, ringijuht merle.tuulas[ätt]antslakk.edu.ee
Irene Undrus 5.b klassi juhataja, klassiõpetaja irene.undrus[ätt]antslakk.edu.ee
Avo Veske riigikaitseõpetuse õpetaja avo.veske[ätt]antslakk.edu.ee
Anneli Võikar majandusõpetuse õpetaja anneli.voikar[ätt]antslakk.edu.ee
Helle Vänzel  klassiõpetaja helle.vanzel[ätt]antslakk.edu.ee